May 2012

» Saoirse ve filmu "The Little Mermaid"?

31. may 2012 at 21:54 | Posted by: Krist |  Novinky

Na internetu kolují zvěsti o tom, že se budou natáčet dva filmy o "The Little Mermaid" (Malá mořská víla).

Jeden film by měl být klasickou adaptací světově oblíbeného příběhu. Právě tento projekt by měl režírovat Joe Wright (Hanna, Pride & Prejudice).
Na internetu kolují zprávy/ fámy o tom, že by si právě v tomto provedení měla zahrát i Saoirse Ronan, která s Joem natáčela Atonement a Hannu.

Druhý film by měl být podle knihy "Mermaid", která byla/ bude vydána letos.

Co na to říkáte? Myslíte, že by to mohla být pravda a, že by si Saoirse v tomto filmu zahrála? Já si myslím, že by to bylo skvělé. Joe je dobrý režisér a se Saoirse se už znají, takže by tam byla ještě lepší atmosféra :).

» On The Set of "The Host" » Video

31. may 2012 at 18:54 | Posted by: Krist |  » The Host » Novinky
Omlouvám se, že to přidávám až teď :). MTV bylo u natáčení "The Host" a teď zveřejnili kratší video z natáčení. Můžete tam vlastně vidět první scény z filmu. Z těch kousíčků jsem nadšená a vypadá to opravdu dobře :). Rozhodně to stojí za zkouknutí. Kliknutím na obrázek se dostanete na video :).

» New outtakes from 2011

27. may 2012 at 12:40 | Posted by: Krist |  gallery update

Musím říct, že jsem byla mile překvapená, když jsem ráno koukla na s-ronan.com a viděla tam tyhle nové fotky z prvního photoshootu z roku 2011.

» Gallery link: » Photoshoot » 2011 » Set 01 (10 + 2)

» "Death Defying Acts" dnes na Film+

26. may 2012 at 14:53 | Posted by: Krist

Právě jsem prohlížela televizní program a co nevidim- na Film+ budou dnes od 19:20 dávat film "Death Defying Acts" česky- "Iluze lásky". (v cč. najdete trailer)

O filmu:
Největší kouzelnická legenda. Harry Houdini. Konkrétně jeho turné po Velké Británii v roce 1926. V té době se totiž světoznámý kouzelník seznámil se ženou jménem Mary McGregor (Catherine Zeta-Jones) a na první pohled se do ní zamiloval. Netušil však, že jeho čerstvá láska není úplně tím, čím se zdá být. Ve skutečnosti je to podvodnice, která chce Houdiniho (Guy Pearce) podvést a využít k tomu při jedné z kouzelnických seancí "ducha" jeho matky. Bude se čarovat, podvádět i milovat. (oficiální text distributora)

» Disney zrušil film "Order of the Seven"

23. may 2012 at 22:13 | Posted by: Krist

Walt Disney Pictures se rozhodl šlápnout na brzdy dobrodružnému filmu z obav vysokého rozpočtu.

Vypadá to tak, že Saoirse nebude hvězdou filmu "Order of the Seven", kvůli velkému rozpočtu, přestože se mělo začít natáčet už letos v létě.

Upřímně řečeno mi to přijde docela nefér zrušit to takhle před začátkem natáčení, obzvlášť, když vím, že Saoirse kvůli tomu začala brát lekce jízdy na koni.

» "Točení romantických scén je snadné" říká Saoirse

22. may 2012 at 21:09 | Posted by: Krist |  Rozhovory
Saoirse Ronan nedávno dotočila film "The Host" - ve, kterém byly její dvě postavy zamilované do dvou různých mužů.

Řekla: " Bylo to zajímavé. Vlastně to bylo poprvé, kdy jsem to udělala."

"Zajímavé na "The Hostu" je to, že jsem zamilovaná do dvou lidí. Hraji dvě různé postavy a obě jsou zamilovaný do jiného muže. Max Irons hraje jednu z mých "lásek, lidského muže, kterého miluje Melanie a Jake Abel hraje Iana do, kterého je zamilovaná Wanda (neumím skloňovat anglický jméno). Já si opravdu rozumím s oběma. Znala jsem je už předtím než se začalo natáčet, takže to bylo pěkné, snazší."

Saoirse nepřišlo líbaní před kamerou divné protože byly všichni kamarádi, ale kdyby nebyly, tak Saoirse přiznala, že by to mohlo být obtížné. A vysvětlila, že očekává, že jí bude od teďka navrhnuta nějaká romantická role.

Také řekla: "Bylo to fajn, protože jsme se znali. Myslím, že kdybychom se neznali bylo by to nepříjemné a bylo by 10x horší natáčet ty scény. Abych byla upřímná je to hlavně o příběhu a charatkerech než o něčem jiném. Doopravdy není důležité, zda v tom jsou milostné scény nebo ne."

» Past layout » 02

22. may 2012 at 20:48 | Posted by: Krist |  Past layouts
Vyrobila: Lucinda // Od: 22.5.2012 // Do: 14.7.2012
Dnes byl nastavený druhý layout na tomto blogu a opět od skvělé Lucindy! Fotky jsem nechala zcela na ní a musím říct, že vybrala opravdu skvěle! Zvolila fotky z filmového festivalu Cinemagic International Film.
Znovu bych chtěla poděkovat Lucindě!

» Past layout » 01

22. may 2012 at 20:42 | Posted by: Krist |  Past layouts
Vyrobila: Lucinda // Od: 31.3.2012 // Do: 22.5.2012

První opravdu krásný layout na tomto blogu a rovnou od skvělé Lucindy :). Byla jsem s ním naprosto spokojená, což také dokazuje jak dlouho tu vydržel. Takže velké díky za tento první, startovní layout!


» I narozeninový dort dokáže vykouzlit úsměv na Saoirsině tváři

21. may 2012 at 11:05 | Posted by: Krist |  Články
Byla nominovaná na Ocara, Zlatý glóbus a Baftas, natáčela filmy po celém světě a i přesto jí dokáže narozeninový dort vykouzlit na tváři velký úsměv. Ano, mám na mysli Saoirse Ronan!

Před měsícem měla své 18cté narozeniny, které strávila na natáčení filmu "The Host" a tak jí začínající filmaři připravili dort, který dostala, když se zúčastnila filmového festivalu v Dablinu.

"Lidé mě začali trochu uznávat, když jsem byla v USA poprvé. Bylo to trochu divné," řekla Saoirse.

Saoirse se chystá na natáčení filmu "How I Live Now" s Kevinem Macdonaldem a pak na natáčení Disney filmu "Order of the Seven".

Saoirse Ronan je také patronem filmového festivalu Cinemagic, který se pořádal již pátým rokem.

» Gallery updates » Byzatium » On Set

21. may 2012 at 4:38 | Posted by: Krist |  gallery update

Tak jsem se konečně dokopala k tomu abych dopřidala fotky z natáčení "Byzantium".
Můžete si všimnout, že 21 prosince natáčela pravděpodobně nějakou krvavou scénu, protože na sobě má umělou krev :D. A pak 23 ledna natáčela na lodi :). Na ten film se fakt těším :). Užijte si fotky.
» Gallery link: » Byzantium » On Set » 6.12.2011 (5x)
» Gallery link: » Byzantium » On Set » 21.12.2011 (9x)
» Gallery link: » Byzantium » On Set » 10.1.2012 (4x)
» Gallery link: » Byzantium » On Set » 23.1.2012 (1x)

Copyright © 2011 - 2018 | Fan Blog | S-Ronan
Hosting | blog.cz