August 2012

» Personal Photos

31. august 2012 at 15:37 | Posted by: Krist |  gallery update

..ikonka..
Jelikož nejsou žádné novinky a tak jsem se rozhodla, že uložím osobní fotky Saoirse.
image host image host image host image host
» Gallery link: » Personal Photos (44x)

» Článek Hope Kemp o natáčení "How I Live Now"

28. august 2012 at 13:47 | Posted by: Krist |  » How I Live Now » Novinky
V UK byla soutěž o návštěvu natáčení filmu "How I Live Now". Tuto soutěž vyhrála Hope Kemp.
Hope se setkala s Meg, Saoirse, Kevinem Macdonald, Harleym Birdem a dalšími herci včetně natáčecího štábu.
Ve svém článku o tomto dni napsala také odstavec o Saoirse, který vám přeložím.
"... Nicméně Saoirse Ronan je hvězdou filmu "How I Live Now".
přináší realismus a zranitelsnot pro hlavní roli. Mimo obrazovku je jasné, že je temperamentní a naprostý vlastenec (Saoirse je z Irska). Dokonce jsme si povídali o tom jak byly úžasné Olimpijské hry.
"Irsko vyhrálo všech pět medajlí!" Zvolala.
"Viděla jsi jak jí srazila (knock auovala, nebo jak se to píše) na konci? Totálně jí rozmláila," mluvila o boxerce Katie Taylor, která pro Irsko získala zlatou medaili."
Takže to vypadá, že si to Hope užila :). Ve svém článku přidala pár fotek a dvě z nich byly se Saoirse.
» Gallery link: » How I Live Now » Behind the Scene (3x)

Edit 31.8.2012: Našla jsem ty dvě fotky v HQ a uložila jsem je do gallerky.

» Fan plakát k filmu Divergent

23. august 2012 at 16:50 | Posted by: Krist
Projížděla jsem deviantart a narazila tam na tenhle fanouškovský plakát ke knize Divergent. Většina fanoušků si představuje Saoirse do role Tris a ani já nejsem vyjímka (ježiši, jak se to slovo píše? :D) :). Takže z tothle plakátu jsem nadšená! Doufám, že se tenhle film bude natáčet a že si Saoirse zahraje Tris, protože se na ní opravdu hodí :).

» Saoirse se zúčastní filmového festivalu v Torontu

21. august 2012 at 21:41 | Posted by: Krist |  Novinky

Už po 37 se v září bude konat "Toronto International Film Festival", kde se promítne 289 celovečerních filmů a 83 krátkých filmů z 65 zemí. Festival se koná od 6. - 10. září.

Letos na tomto festivale bude mít premiéru i film "Byzantium", kde Saoirse hraje hlavní roli upírky Eleanor.

A právě díky tomu máme jistotu, že se na festivale objeví i sama Saoirse! Objevila se totiž v oficiálním seznamu celebrit, které se projdou na červeném koberci na letošním festivalu.

Mezi další hvězdy, které se letošního ročníku zúčastní jsou Bruce Willis, Jackie Chan, Penelope Cruz, Adam Sandler, Logan Lerman, Keira Knightley, Jennifer Lawrence, Naomi Watts, Will Smith, Johnny Depp, Selena Gomez a mnoho dalších.

Já osobně se tedy rozhodně těším ,protože se objeví spousta fotek a třeba i nový photoshoot, stejně jako loni :).
Za případné pravopisné chyby se omlouvám.

» Dingle Film Festival (10.- 13.9.2009)

21. august 2012 at 21:10 | Posted by: Krist |  gallery update

..ikonka..
Na internetu jsem našla video s jednou fotkou z akce "Dingle Film Festival" z roku 2009. První fotka je ta oficiálně zveřejněná a ty další tři jsou vyjmuty z videa ;). Saoirse mi na první a třetí fotce přijde taková strašně zlatá a roztomilá :).
image host image host image host image host
» Gallery link: » Appearances » 2009 » Dingle Film Festival (4x)

» Saoirse v pokračování Sněhurky a Lovce?

16. august 2012 at 22:43 | Posted by: Krist |  Články
Kvůli nedávnému románku herečky Kristen Stewart a režiséra Rupert Sanders se uvažuje o tom, že druhý díl Sněhurky a lovce bude zaměřen spíše na lovce. Na netu kolují zprávy o tom, že se Kristen v pokračování Sněhurky neobjeví. To je sice škoda, ale zase to otevírá dveře pro nové postavy a herečky.

Zatím se na internetu objevili spekulace o třech herečkách: Saoirse Ronan, Carey Mulligan a Elizabeth Olsen. Já vám přeložím pouze tu část o Saoirse.

Saoirse Ronan: Ronan byla naprosto krutá s leskem nevinny v jasně modrých očích ve filmu Hanna. Představte si jí jako smrtící Popelku- oblečenou do slonovinových princeznovských šatů a nechat Lovce sledovat její pantofle. Možná by ho porazila jen s jedním.

Tak co na to říkáte? Podle mě je škoda, že si tam Kristen dost pravděpodobně nezahraje, ale zase jsem ráda, že by Saoirse mohla mít nový projekt :). Nechci vás tu krmit hovadinami, takže tenhle článek neberte vážně. Jsou to spíš drby a fámy ;).
Za pravopisné chyby se omlouvám :).

» Saoirse ve filmu ‘Mary Queen Of Scots’

16. august 2012 at 14:46 | Posted by: Krist |  Novinky
Vypadá to, že Saoirse souhlasila s rolí Marie ve filmu 'Mary: Queen Of Scots'.
Film by měl pojednávat o životě Marie, Skotské královny.

Scénář filmu má na svědomí Michael Hirst, který se zaměřil na vztah s její sestřenicí Alžbětou I., která jí odsoudila k trestu smrti za velezradu v roce 1586.

Natáčení by mělo začít příští rok a film by měl být vypuštěn v roce 2014.

Saoirse si očividně nehodlá dávat přestávku v natáčení filmů. Nedávno dotočila film "The Host", nyní už natáčí film "How I Live Now" a už se připravuje na natáčení filmů "Testament Of Youth" a "Mary: Queen Of Scots".
Informace o Mariině životě můžete najít zde. Jinak, další info o filmu přidám do dalšího článku až přijdu z venčí :).

» Nové rozhovory z natáčení "The Host"

16. august 2012 at 12:17 | Posted by: Krist |  » The Host » Novinky
Mám tu pro vás pár nových rozhovorů se Saoirse z natáčení Hostitele. Jelikož mi nefungují sluchátka, tak netuším o čem se bavili :((
1. rozhovor: Saoirse mluví o tom jak řešila natáčení dvojí role


» Jsem zpět

16. august 2012 at 11:27 | Posted by: Krist |  Hlášení
Zdravím.
Takže čím mám začít? :D Tak asi tou brigádou. Na Karlštejně to byla pecka! S kámoškou jsme si to fakt užili, přestože po nás občas chtěli totální voloviny :DD. Ale jelikož tam byli pěkní stavaři (dva slováci a jeden čech), tak nám to ani nevadilo :D. Čekala jsem, že se tam naučim něco novýho, ale to se ani nestalo. Naučila jsem se jen vytírat terasu (první vrstva voda s jarem, druhá voda s prontem) a dělat Mojito! To druhý se mi celkem hodí, když vezmu v potaz svůj vztah k alkoholu :DD.
No, domů jsem se vrátila už v neděli, ale ještě jsem musela dospávat, protože jsme vstávali v půl osmý (to bylo pro nás obě hrozný :D) a chodili jsme spát kolem čtvrtý ráno :D.
No a včera jsem byla s kámoškou (zase jinou :D) v kině na Zličíně. Krom kina, které bylo úžasný (!!) jsme se stavili i v knihkupectví, kde jsem objevila nálepku s kapelou Black Veil Brides!!!!! Ta pokladní se mě musela normálně bát, protože jsem byla fakt jetá :D. Tuhle kapelu miluju, takže se mi nemůžete divit.
No, teď půjdu oběhnout affs a pak přidám novinky, kterých se pár objevilo. Potom mám v plánu dopřidat photoshooty, které jsem našla (jsou z roků 2009-2010).
Pod perexem najdete moje dvě oblíbené písničky od Black Veil Brides.
Za pravopisné chyby se omlouvám :).

» Průběžné info 0.1

5. august 2012 at 18:42 | Posted by: Krist |  Hlášení
Zdravím.
V první řadě vám chci říct, že mě opravdu mrzí, že tu teď nic není, ale novinky prostě nejsou :((.
V druhé řadě vás chci upozornit, že zítra odjíždím na Karlštejn, kde mám domluvenou brigádu v jednom penzionu a vrátím se v sobotu nebo neděli. Sice tam připojení na net je (teda aspoň kámoška to říkala), ale nevím jestli tu budu. Pokud se objeví nějaké novinky tak je samozřejmě pidám ;).
Taky vám sem přednastavím kapitoly své ff k Nikitě (seriál), kterou mám rozepsanou. Sice to nikdo číst nebude, ale to je mi šumák :D.
Večer ještě oběhnu affs a přeložím jeden nebo dva starší články, které se týkají filmu: The Hobbit: An Unexpected Journey. Na internetu totiž kolujíz právy o tom, že tam Saoirse hraje, ale taky jsem četla, že tam nehraje. Takže fakt netuším jak to je..
Obě animace jsou z filmu "Lovely Bones" a jsou mé výroby :D. Ten film (i knihu) všem vřele doporučuji :).
Copyright © 2011 - 2018 | Fan Blog | S-Ronan
Hosting | blog.cz