May 2015

Saoirse Ronan zvažována pro 'Fantastic Beasts'

27. may 2015 at 20:52 | Krist |  Novinky

Warner Bros. a režisér David Yates zúžili své možnosti pro dvě ženské role do spin-offu k známé fantasy sérii Harry Potter 'Fantastic Beasts and Where to Find Them' od J.K. Rowling.

Saoirse Ronan, Dakota Fanning, Lili Simmons a Alison Sudol jsou zvažovány pro roli Queeine, zatímco Kate Upton, Katherine Waterston a Elizabeth Debicki pro roli její starší sestry Tini.

V průběhu příštího týdne se některé z těchto hereček zúčastní zkušebního čtení.

Tak teď můžeme jen držet palce, aby to Sersh vyšlo! Už dřív chtěla hrát v HP a tohle by jí rozhodně potešilo. :)

Nová fotka s fanouškem #11

27. may 2015 at 20:30 | Krist |  gallery update
            Zdroj: twitter.com

Jedna nová fotka s fanouškem. :) Taky bych jí chtěla potkat, ale asi se mi nepoštěstí :D. Jinak, maturitu jsem udělala, takže pohodička, ale od pátku budu u prarodičů a nemám tam přístup k internetu..

image host
Gallery link: With fans (+1)

Saoirse Ronan launches Your YES Matters

19. may 2015 at 11:59 | Krist |  Videa
Saoirse se v sobotu zúčastnila akcičky, která měla přimět lidi, aby 22. května volili za rovnoprávnost manželství. Při této příležitosti bylo natočeno i video, kde Sasoirse říká svůj názor a můžete vidět sestřihy z focení :).


Saoirse je poctěna, že její první hlas bude za rovnoprávnost manželství

18. may 2015 at 0:16 | Krist |  Rozhovory

Na Oscara nominovaná herečka Saoirse Ronan říká, že je nadšená a poctěná, že její první hlas bude v hlasování za zrovnoprávnění manželství mezi homosexuály.

21-letá rodačka z Carlow touží podpořit své kolegy, aby šli v pátek volit za Rovnost v manželství.

Ve svém projevu Yes Equality 'Your Yes Matters get out the vote' při spuštění kampaně, slečna Ronan řekla, že toto je příležitost její generace k vytvoření spravedlivé a rovnoprávné společnosti.

"Jsem opravdu nadšená a jsem skutečně poctěna, že můj první hlas bude pro ano za zrovnoprávnění manželství," řekla. "S myšlením jdeme dopředu, jsme fér, jsme jen my a jsme si rovni. Pokud to neuděláme, tak takoví nejsme a byla bych nesmírně zklamaná."

K herečce se přidal i Steven Mannion a Eamon Farrell, kteří jsou manželé už šest let a kteří byli oddáni v Cannes. Saoirse, Steven a Eamon včera zahájili kampaň za to, aby co nejvíc lidí šlo v pátek volit.

17.5.2015 | Launches Your YES Matters

17. may 2015 at 21:37 | Krist
            Zdroj: internet

Před týdnem jsem sem psala, že Saoirse podporuje a hlavně vybízí Iry, aby hlasovali za povolení sňatků mezi homosexuály. Dnes se v Irsku konala akce, která měla lidi přimět, aby volili a Saoirse se jí samozřejmě účastnila. :) Sersh je v tomhle naprosto úžasná! Jak podporuje svojí zemi a jak se zapojuje :). Do galerie jsem nahrála pár fotek, které jsem našla na netu.

image host image host image host image host
Gallery link: Public appearances » 2015 » Launches Your YES Matters (+7)

Saoirse obsazena do 'The Seagull'!

14. may 2015 at 22:58 | Krist |  Novinky

Saoirse Ronan a Annette Bening byly obsazeny do filmové adaptace hry 'The Seagull' od Antona Chekhova.

Režie se ujme Michael Mayer, který získal ocenění Tony za film "Spring Awakening". Krom Saoirse a Anette Bening se ve filmu objeví Corey Stoll a nováček Billy Howle. Kostýmy má na starost Ann Roth.

Film se začne natáčet toto léto v severní části státu New Yorku.

O čem 'The Seagull' je?
Hra se odehrává na Ruském venkově na konci 19. století. Obsazení postav je nespokojeno se svými životy. Někteří touží po lásce. Někteří touží po úspěchu. Někteří touží po uměleckém géniu. Vypadá to, že nikdo nedosáhne štěstí.
Někteří kritici popisují hru jako příběh o věčně nešťastných lidech. Jiní to zase vidí jako vtipnou ikdyž hořkou satiru.

Jméno Saoirsiny postavy nebylo prozrazeno, ale podle toho co jsem četla na tetičce Wiki to vypadá, že si zahraje dívku Noru, která chce být herečkou.
Co si o projektu myslíte? Já osobně jsem nadšená, že se zase něco děje! Navíc by se mohly objevit nějaké fotky z placu, což by bylo skvělé! :)

Saoirse tweetuje 'YesEquality'!

10. may 2015 at 23:16 | Krist |  Novinky
Určitě víte, že má Saoirse twitter, ale není na něm moc aktivní. To se v poslední době změnilo. Sersh začala podporovat a vyzívat Iry, aby 22. května hlasovali za povolení sňatků mezi homosexuály. Krom několika tweetů přidala i své dvě fotky :).

27.4.2015: Tohle je naše příležitost změnit naši zemi. Je to na naší generaci, aby změnila věci k lepšímu.
27.4.2015: Všichni si zaslouží oslavovat svou lásku #yesequality Můžeme to udělat!
10.5.2015: 12 dní do sčítání! 22. května je hned za rohem, kamarádi! Hlasujte, hlasujte, hlasujte!
10.5.2015: #subliminalmessage #didsomeonesayvoteyesforequality #idid #useyourvote #YesEquality #passionleadstoabunchofhashtagsPhotoshoots 2015 | Gallery update #1

7. may 2015 at 13:56 | Krist |  gallery update
            Zdroj: vk.com & google.com

Objevily se nové fotky od různých fotografů z festivalu Sundance! Užijte si je :).

image host image host image host image host
Gallery link: Photoshoots » 2015 » Henny Garfunkel (+12)

image host image host image host
Gallery link: Photoshoots » 2015 » LA Times (+3)

image host
Gallery link: Photoshoots » 2015 » LA Times #2 (+1)

image host image host image host
Gallery link: Photoshoots » 2015 » 'Brooklyn' Portraits (+3)

image host image host image host
Gallery link: Photoshoots » 2015 » McDonald's McCafe (+3)

The Critics' Choice TV Awards 2015: Nominace

6. may 2015 at 19:32 | Krist |  Novinky

Film Stockholm, Pennsylvania byl nominován v The Critics' Choice TV Awards 2015! Film a herci si vysloužili tři nominace. Vyhodnocení hlasování a předávání cen se bude konat 31. května v Beverly Hilton Hotel. Tak snad se Saoirse akce zúčastní :).

Best movie made for television
Stockholm, Pennsylvania (Lifetime)

Best supporting actor in a movie or limited series
Jason Isaacs, Stockholm, Pennsylvania (Lifetime

Best supporting actress in a movie or limited series
Cynthia Nixon, Stockholm, Pennsylvania (Lifetime)

Nový projekt 'Loving Vincent'

1. may 2015 at 14:57 | Krist |  Novinky

Saoirse Ronan a Douglas Booth zazáří ve filmu 'Loving Vincent', který bude sledovat poslední měsíce života a záhadnou smrt malíře Vincenta Van Gogha!

Natáčení začalo tento týden v Londýndkém studiu Three Mills. Nejdříve se natočí "živé" vystoupení, které se následně v průběhu celého roku přemění na "kreslené". Přesněji řečeno, 60 malířů bude celý rok překreslovat jednotlivé rámy (bude jich kolem 57 800) do stylu obrazů Vincenta Van Gogha. Zároveň se bude jedna o "první malovaně animovaný film na světě".

Krom Saoirse a Douglase Bootha ve filmu zazáří Jerome Flynn (Game of Thrones), Chris O'Dowd (Calvary), John Sessions (The Iron Lady), Eleanor Tomlinson(Poldark), a Aidan Turner (The Hobbit).

Režie se ujme Dorota Kobiela (The Little Postman) a Oskarový výherce Hugh Welchman (Peter & The Wolf). Produkci má na starost Welchman a Ivan Mactaggart (My Week with Marilyn). Scénář napsali Dorota Kobiela a Hugh Welchman.

Dokonce byla zveřejněná fotka, která nám ukazuje, jak to bude vypadat.
Copyright © 2011 - 2018 | Fan Blog | S-Ronan
Hosting | blog.cz