April 2016

Saoirse Ronan a Ben Whishaw pro USA Today

24. april 2016 at 10:51 | Krist |  Rozhovory
21letá irská herečka, Saoirse Ronan, se na obrazovkách objevuje od roku 2007, kdy si zahrála ve filmu Atonement až k jejímu nejnovějšímu filmu Brooklyn- za obě role získala nominaci na Oscara.

To co její postavy mívají společného je to, že "Jsou to typy, které zůstávají v pozadí, pozorují, dokud nevystoupí a nenadělají bordel."

Abigail Williams je 17letý sirotek, kterého Saoirse Ronan hraje ve hře The Crucible v novém provedení na Broadwayi. Autor hry popisuje Abigail jako nápadně krásnou dívku... s nekonečnou kapacitou pro přetvářku.

Děj se odehrává v Salemu, na počátku nechvalně známých čarodějnických procesů. Abigail hraje v procesu ústřední roli stejně jako její vztah se ženatým Johnem Proctorem, kterého hraje Ben Whishaw.

Právě Ben a Saoirse si vyšetřili chvilku na krátký rozhovor pro USA Today.

"Chlap, kterého hraju, není hrdina," říká Ben Whishaw o Johnovi, jednom z nejlepších Millerových charakterů, který je spravedlivý, ale momentálně se potýká s morálními problémy. "A dívka, kterou hraješ ty má velice daleko do padoucha," dodává s pohledem upřeným na slečnu Ronan.

Ronan poznamenává, že jejich režisér, Ivo van Hove, jí doporučil přemýšlet o Abigail jako o 'pěstounském dítěti'. "Zdůraznil, že dítě žije se strýcem, který jí nejspíš neustále připomíná, že jí dal místo, kde může žít a že by měla být vděčná. Přemýšlím o ní jako o někom velmi osamělém a tento muž (Proctor) jí otevírá úplně celý svět. Cítí, že nemá účel krom toho, že je jeho, takže když je od ní vzat, potřebuje najít důvod proč žít."

"Je to hra o náboženství, manželství a lásce," říká Whishaw, který hrál Proctora už na škole. "Je to velmi humání. Miller přichází s velkým množstvím víry v dobro lidí. Je to také o tom jak můžeme být slepí k tomu, když se někdo chová nelidsky."

"Éra a doba jsou vyhozeny z okna, takže jsme se osvobodili. Nakonec si myslím, že tato hra je o vztazích a o tom zda odolají tlaku nebo se rozpadnou. Teď to chápu mnohem lépe." Zakončuje Ronan.

April 21 | SiriusXM a Good Morning America

23. april 2016 at 23:06 | Krist |  gallery update
      zdroj: vk.com; saoirse-ronan.com

Saoirse ve čtvrtek navštívila stuio rádiové stanice 'Sirius Xm' a studio 'Good Morning America', kde předtáčela rozhovor. Mám tu pro vás jednu fotku ze studia a pár z příchodu a odchodu. Nemůžu si pomoc, ale ty šaty mi připadají jako noční košile.. Ale jinak jí to slušelo :).

94ts7kmDoQ8.jpg awIBaOKUkCI.jpg E38zgXamg4U.jpg M49bqkvZl7w.jpg Otk68q8F2ik.jpg -qlgTnu6AEM.jpg
Gallery link: Public appearances » 2016 » SiriusXm Studio (+6)

_BMseahSiGc.jpg
Gallery link: Public appearances » 2016 » Good Morning America (+1)

BmazRDkH2MU.jpg wDHrpYSYTjw.jpg _DB83xEeICM.jpg 761rOimIY6g.jpg wR0qYvN7zbI.jpg NQCFz_KnzsU.jpg
Gallery link: Candids » 2016 » Outside 'Good Morning America' (+6)


Saoirse navštívila show 'LIVE with Kelly and Michael'

16. april 2016 at 20:59 | Krist |  Videa
Saoirse včera navštívila ranní show 'Live with Kelly and Michael', kde mluvila o svých narozeninách a hře 'The Crucible'. Ve videu si můžete všimnout i několika scén ze hry. Jinak, Saoirse vypadala skvěle, teda až na tu růžovou halenku :D. Tu bych prostě vyměnila nebo bych ustřihla tu mašli.


Saoirse slaví 22. narozeniny!

12. april 2016 at 20:51 | Krist
Dnes, 12. dubna, slaví naše Saoirse své 22. narozeniny!
Tímto bych jí chtěla popřáte všechno nejlepší, hodně zdraví, lásky a úspěchů.

Minulý rok, včetně začátku letošního, byl pro Saoirse neskutečně úspěšný a věřím, že to tak bude pokračovat. Byla podruhé nominovaná na Oscara a momentálně hraje ve hře The Scrucible na Broadwayi.
Copyright © 2011 - 2018 | Fan Blog | S-Ronan
Hosting | blog.cz