February 2017

Feb 15 | Výlet do 'Hells Gate'

16. february 2017 at 12:37 | Krist |  gallery update
    zdroj: instagram.com

Saoirse se momentálně nachází na Novém Zélandu, kde si včera zašla na výlet do Hells Gate. A tam si jí všimla tamní pracovnice, která jí poprosila o fotku a hle, máme tu dvě fotky :). Sersh je oblečená úplně normálně a prostě jí to sluší :). Navíc, ty fotky jsou takové milé a vyzařuje z nich příjemná atmosféra :).

98viLMxXR20.jpg nQp3NubGHXk.jpg
Gallery link: Miscellaneous » 2017 » "Hells Gate" at New Zealand (+2)

On Chesil Beach: První fotografie z filmu

11. february 2017 at 18:34 | Krist |  On Chesil Beach
       zdroj: vk.com

Saoirse minulý podzim natočila film 'On Chesil Beach' a dnes se objevila první still fotografie. Spolu se Saoirse je na fotce i její filmový manžel Edward, Billy Howle. Četla jsem knihu, takže tipuji, že se jedná o scénu ze svatebného dne/večera. Víc psát nebudu, kdo bude chtít, tak si to může přečíst nebo si počkat na film :).

On-Chesil-Beach-Movie.jpg
Gallery link: Movie production » On Chesil Beach » Production stills (+1)

Nový projekt 'Sweetness in The Belly'

8. february 2017 at 23:54 | Krist |  Novinky

Saoirse Ronan získala hlavní roli ve filmové adaptaci knihy 'Sweetness in The Belly'!

Irská herečka Saoirse Ronan, byla obsazena do hlavní ženské role ve filmu 'Sweetness in The Belly'. Jedná se o filmovou adaptaci stejnojmenné knihy od autorky Laury Phillips. Režie se ujme Zeresenay "Zee" Berhane Mehari. O produkci se postará Parallel Films' Moloney a Susan Mullen and Sienna Films' Jennifer Kawaja a Julia Sereny.

Saoirse ztvární Lilly Abdal. Ženu, která je chycena v pasti mezi dvěma místy; jedním, kde žili její rodiče a druhým, kde byla adoptována, vychována a kde se zamilovala. Lilly jako dítě osiřela v Africe a nyní se poprvé ocitá v Anglie, odkud pocházeli její rodiče, kam uniká před občanskou válkou. Ztracena v tomto chladném světě, se Lilly stává srdcem této komunity v Londýně, kde se snaží pomáhat lidem znovu se setkat se svými rodinami. Ale jak její kamarádka Amina zjistí, Lillyna snaha pomoci není čistě altruistická. Vášnivá a ztracená láska naplno propuká mezi Lilly a Azizem, idealistickým doktorem.

Začátek natáčení je naplánovaný na září tohoto roku a premiéra by měla být příští rok.

"Když jsme vyvíjeli scénář, Saoirse byla naší vysněnou volbou pro postavu Lilly," řekla Kawaja a Serenity. "Je skvělé mít ji na palubě. Jsme nadšeni, že projekt začínáme realizovat, obzvášť, když je mnohem důležitější než, když jsme tuto cestu začínali."

Moloney dodal; "Je mi velkým potěšením, že mohu se Saoirse znovu spolupracovat a jsme potěšeni, že je na palubě v tomto živém a emociálním filmu."


Nový projekt!! Už dlouho jsem takový článek nepsala a docela mi to chybělo :D. Jsem ráda, že Sersh nezahálí a připravuje se na další projekty. A k filmu. Musím přiznat, že jsem docela zvědavá jak to dopadne. Zní to zajímavě a je škoda, že kniha nevyšla i u nás :(.
Copyright © 2011 - 2018 | Fan Blog | S-Ronan
Hosting | blog.cz