July 2018

Saoirse je tváří nové vůně od Calvina Kleina!

16. july 2018 at 21:39 | Krist |  Novinky
    zdroj: twitter.com, vk.com

Znáte takové to období, kdy je jedna novinka za měsíc a vy nevíte co dělat a pak se to obrátí a všechno se zveřejní během pár dnů? Jo, tak přesně takhle to teď je u Saoirse. Tahle novinka se objevila pár ní zpátky a pouze s jednou fotkou, ale teď už máme víc materiálu, tak jdem na to.
Saoirse a Lupita Nyong'o se staly tvářemi nového parfému WOMEN od Calvina Kleina! Focení a natáčení probíhalo už v únoru v New Yorku, odkud bylo pár paparazzi fotek (zde). Moc se toho sice neobjevilo, ale aspoň něco. To jest fotka z photoshootu, která je zároveň použita v propagačních materiálech, dvě fotky z focení a dvě krátká videa, kde Saoirse mluví s Lupitou. Celkově je to takové milé a příjemné.
P.S.: Chtěla bych moc poděkovat úžasné Malii, která mi vytvořila tenhle nádherný layout! Mám takové tušení, že tu vydrží opravdu dlouho :).

GUQWv2T8hfw.jpg 9327fd3a388829919ea63a49f7f38f36.png
Gallery link: Miscellaneous » Campaigns » Calvin Klein » WOMEN | Print Ads (+2)

BtQoyE0Fajs.jpg
Gallery link: Miscellaneous » Campaigns » Calvin Klein » WOMEN | Photoshoot (+1)

První trailer pro Mary Queen of Scots!

12. july 2018 at 19:26 | Krist |  » Mary Queen of Scots » Novinky

ANOANOANOANOANOANOANO!!!!!! Knečně nadešel den, kdy byl zveřejněný trailer pro historické drama 'Mary Queen of Scots', kde Saoirse ztvárňuje titulní roli, Marii Stuartovnu. Její rivalku, královnu Alžbětu I., ztvárnila Margot Robbie.
Příběh sleduje životní osudy Marie Stuartovny, která se snaží získat zpět trůn, který jí patří. Nakonec je uvězněna a popravena- to jsou známá historická fakta, takže žádný spoiler :D.
Buďme upřímní, trailer vypadá naprosto úžasně! Já sice na historické filmy moc nejsem, ale tohle vypadá vážně dobře. Uvidíme, jak to bude vypadat jako celek, ale už teď se mluví o awards season a nominacích na Oscara. No a já Vás nechám užívat si trailer.


Saoirse na obálce Vogue

11. july 2018 at 18:25 | Krist |  gallery update
    zdroj: vogue.com

Tak si tu tak čekám na trailer k filmu 'Mary Queen of Scots', který nám posledních pár dní slibují- před chvilkou bylo oznámeno, že vyjde zítra!!- a místo toho na mě vybafne tohle! Saoirse nafotila nový photoshoot a to přímo pro obálku srpnového vydání magazínu Vogue!
Byla zveřejněna obálka a osm samostatných fotek, které jsou naprosto skvělé. Focení probíhalo v Irsku a řekla bych, že to bylo na přelomu dubna/května. Krom fotek je na internetu i rozhovor, kde Saoirse mluví o vyrůstání před kamerou a že si nepřijde slavná. Pokusím se ho přeložit co nejdřív, ale vzhledem k tomu, že se mi lépe překládají otázky-odpovědi, tak mi tohle vyprávění bude chvilku trvat. Vždycky se v tom ztratím... Tak a já vás nechám vychutnat si fotky.

tumblr_pbpdq0MeaR1qe9qato1_1280.jpg
Gallery link: Magazine scans » 2018 » VOGUE Magazine (+1)

A8kQjdWdDR0.jpg gkYbfEfuUHs.jpg MjYtMnDIyBs.jpg rKLbFNJYtXw.jpg us-CnprpjIs.jpg Zylps0O0_po.jpg
Gallery link: Photoshoots » 2018 » Jamie Hawkesworth (+8)

Saoirse v Dominikánské republice

2. july 2018 at 23:19 | Krist |  gallery update
Saoirse se momentálně nacházé v Dominikánské republice, kde podle všeho natáčí nějaký tajný projekt. Óliver Olivio přidal na instagram fotku s naší Sersh, kde jsou v řepkovém poli. Jak jsem psala, buď se jedná o tajný projekt nebo Saoirse přijela podpořit kamaráda (spekuluje se i o vážnějším vztahu) Jacka Lowdena.

Copyright © 2011 - 2018 | Fan Blog | S-Ronan
Hosting | blog.cz